درباره ما

درباره ما

شرکت نقش آفرینان نوین پیمان نور با نام تجاری ارگاتونیک اولین تولید کننده کود و سموم صد درصد ارگانیک و طبیعی در ایران می باشد.
این شرکت تولید کننده انواع کود باغبانی و سموم گیاهی مناسب برای درختان میوه، صیفی جات ، محصولات زراعی و گیاهان زینتی به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی می باشد.
از جمله تولیدات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

    1. کود پودری میکروکامل
    2. کود مایع میکروکامل
    3. آهن پودری میکروکامل
    4. آهن مایع میکروکامل
    5. حشره کش
    6. حلزون و راب کش
    7. علف کش
    8. قارچ کش فروش

این محصولات به صورت کلی و جزئی در سراسر ایران برای تمامی مصرف کنندگان عزیز قابل سفارش هستند.

تاریخچه ارگاتونیک

شرکت نقش آفرینان نوین پیمان نور با بکارگیری تجارب چندین ساله در عرصه صنعت کشاورزی فعالیت رسمی خود را آغاز نموده و در حال حاضر اصلی ترین فعالیت ما تولید انواع کود باغبانی و سموم گیاهی مناسب برای درختان میوه، صیفی جات ، محصولات زراعی و گیاهان زینتی به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی می باشد.

ما براین باوریم که با تلاش و کوشش در کنار کشاورزان عزیز با مصرف بهینه کود و سایر نهاده های کشاورزی موجب تقویت امنیت غذایی گردیم چرا که رابطه تنگاتنگی بین خاک سالم، گیاه سالم و انسان سالم وجود دارد بنابراین تلاش خواهیم نمود تا بتوانیم گامی کوچک در رشد و توسعه صنعت کشاورزی ایران عزیزمان برداریم.

چشم انداز ما

شرکت نقش آفرینان نوین پیمان نور با نام تجاری ارگاتونیک با تولید و فروش کلی و جزئی کودهای ارگانیک به صورت حضوری و آنلاین فعالیت خود شروع نموده است.
شما عزیزان می توانید با کمک اینترنت در کمترین زمان ممکن، بیشترین اطلاعات را در زمینه انواع کودهای گیاهی بدست آورده و در کنار مقایسه آنها ، بهترین خرید را انجام دهید.
این شرکت در راستای توسعه اهداف خود، در کنار تیمی مجرب، متشکل از افراد کارآزموده تمام تلاش خود را می نماید تا با بهترین شکل ممکن، زمینه فروش محصولاتی با کیفیت را فراهم نموده و رضایت مشتریان عزیز خود را جلب نماید.

هدف ما

فهرستی از مزایا و فواید کودهای طبیعی ارگاتونیک
بهبود ساختمان و منافذ خاک و محیط ریشه گیاه
افزایش نفوذپذیری و کاهش جرم مخصوص ظاهری خاکهای سنگین
افزایش سرعت نفوذ آب و کاهش فرسایش خاک
بهبود ظرفیت نگهداری رطوبت خاکهای سبک
کاهش هدررفت آب و عناصر غذایی و بهبود نگهداری رطوبت
کمک به به تکثیر ریز جانداران خاک
یهیود ظرفیت تبادل کاتیونی خاک
فراهم کردن ریزجانداران مفید برای خاک و محیط کشت
تحریک رشد ریشه
افزایش کارایی جذب عناصر غذایی

    Cart